żAluzje poziome

NIEZWYKLE NASTROJOWE

i klimatyczne osłony które świetnie komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli.

Żaluzje drewniane oraz bambusowe spotykają się z uznaniem osób ceniących naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdziesz interesujące wzory oraz niebanalne odcienie, które ułożyła sama natura.
Istotnym elementem żaluzji jest drabinka. Utrzymuje lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. W wersji sznurkowej jest subtelnym, prawie niewidocznym akcentem. 

Oferujemy żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane oraz żaluzje bambusowe. Nowością są żaluzje z drewna Abachi.

Żaluzje drewniane dostępne są w szerokości lameli 25, 50 i 65 mm.

Żaluzje aluminiowe szerokość lameli 16, 25, 50 mm.

 Żaluzje poziome to wszechstronny i praktyczny sposób zacienienia pomieszczeń. Goszczą w naszych domach od dawna, jednak ze względu na swoją uniwersalność ich popularność wcale nie słabnie.

 

 

 

ŻALUZJA DREWNIANA to nie tylko elegancka przesłona okienna ,ale również wspaniały dodatek do wystroju wnętrz. Bogata kolorystyka lameli sprawia że nadają się do każdej stylizacji .Swobodnie możesz dopasować kolor żaluzji do paneli podłogowych, mebli bądż dodatków które znajdują się w Twoim domu.
Żaluzja wykonana jest na rynnie stalowej z drewnianymi lamelami szerokości 25mm, 50mm oraz 65mm i drabince taśmowej bądz sznurkowej. Standardowo żaluzja posiada maskownicę i belkę dolną drewnianą zbliżoną do koloru lameli.
Maksymalne wymiary żaluzji to 50-270 cm szerokość,40-260 cm wysokość.

Żaluzje drewninane 65mm dostępne są tylko w opcji z drabinką sznurkową bądż taśmową 38mm.

UWAGA!
Dopuszczalne są różnice w odcieniach drewna ,jego struktury (słoje)oraz nieznaczne odkształcanie się lameli.
Dodatkowo można zastosować prowadzenie boczne żyłkowe. Przytwierdza żaluzję do ramy okiennej na całej długości okna powodując, że żaluzja ściśle przylega do okna.

NOWOŚĆ !!!!! MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA ŻALUZJI DREWNIANEJ 50mm  O SZEROKOŚĆI 360 cm .

DOSTĘPNE DWA KOLORY : CZARNY I BIAŁY

 

ŻALUZJA ALUMINIOWA to najbardziej uniwersalne spośród całej rodziny żaluzji, ponieważ posiadają szeroką gamę lameli 16, 25 i 50 mm oraz są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej. Wykonana jest na rynnie stalowej z aluminiowymi lamelami  i drabince sznurkowej dobranej do odcieni poszczególnych lameli. Standardowo żaluzja posiada maskownicę i belkę dolną zbliżona do koloru lameli.
Maksymalne wymiary żaluzji to 60-290 cm szerokość,40-360 cm wysokość.
Osprzęt żaluzji (rynny i sznurki) zbliżone są do koloru lameli.
W żaluzji aluminiowej 50mm można także zastosować drabinkę taśmową 25mm oraz 38mm.

Dodatkowo można zastosować prowadzenie boczne żyłkowe. Przytwierdza żaluzję do ramy okiennej na całej długości okna powodując, że żaluzja ściśle przylega do okna.

 

ŻALUZJA BAMBUSOWA  niezwykle nastrojowa i klimatyczna osłona .Lamele  powstają w procesie łączenia wąskich listewek naturalnego bambusa. Zaletą żaluzji bambusowej jest niewątpliwie ich cieńsza struktura, dzięki czemu po podniesieniu żaluzja składa się w znacznie mniejszy pakiet niż żaluzja drewniana.
Żaluzja wykonana jest na rynnie stalowej z bambusowymi lamelami szerokości 25mm, 50mm  oraz drabince sznurkowej bądż taśmowej. Standardowo żaluzja posiada maskownicę i belkę dolną drewnianą zbliżona do koloru lameli.
Po złożeniu żaluzji ,pakiet listewek bambusowych zajmuje około 15% jej wysokości .
Maksymalne wymiary żaluzji to 40-180 cm szerokość,40-260 cm wysokość.

UWAGA!
Dopuszczalne są róznice w odcieniach drewna,jego struktury (słoje), nieznaczne odkształcanie się lameli oraz prześwity na płatkach będące wynikiem sklejania i prasowania pędów bambusa.
Dodatkowo można zastosować prowadzenie boczne żyłkowe. Przytwierdza żaluzję do ramy okiennej na całej długości okna powodując, że żaluzja ściśle przylega do okna.

 

 

Żaluzje drewniane SHADE & AFRICA to nowość wśród żaluzji drewnianych 50mm. To niezwykle elegancka, ekskluzywna osłona okienna. Niepowtarzalny wygląd i walory estetyczne, a przy tym bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza.. Drabinki taśmowe żaluzji dobrano odcieniami do poszczególnych lameli. Żaluzje te wykonane są z drewna Abahi. Dzięki nowym odcieniom SHADE & AFRICA doskonale wydobędziesz piękno i klimat surowych wnętrz. Żaluzje nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.

Żaluzja wykonana jest na rynnie stalowej z drewnianymi lamelami szerokości  50mm  i drabince taśmowej bądz sznurkowej. Standardowo żaluzja posiada maskownicę i belkę dolną drewnianą zbliżoną do koloru lameli.
Maksymalne wymiary żaluzji to 50-270 cm szerokość,40-260 cm wysokość.

UWAGA!

Różnice w odcieniach drewna, jego struktury(słoje) oraz nieznaczne odkształcenia się lameli są dopuszczalne i nie podlegają reklamacji.

 

Skontaktuj się z nami
napisz

Pomożemy, doradzimy jesteśmy TU dla CIEBIE