Moskitiery

Moskitery to siatki

instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Możliwość doboru typu oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji oraz typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.

Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy, ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien.

Ochronne moskitiery dostępne są w różnych wariantach. Wybierając NASZE ROZWIĄZANIA możesz skutecznie chronić okno, nie rezygnując przy tym z doskonałej cyrkulacji powietrza w domu.

Jest to najwyższej jakości, ruchomy system, który zabezpiecza pomieszczenie przed niepożądanymi owadami i zabrudzeniem. Moskitierę można zastosowania do okien, drzwi balkonowych oraz okien dachowych. System posiada kasetę, prowadnice aluminiowe ze szczotką antywietrzną oraz sprężynowy mechanizm, który automatycznie spowalnia listwę dolną podczas otwierania moskitiery (zapobiega trzaskaniu). Moskitiera posiada system zabezpieczenia listwy dolnej – EASY CLICK, który bardzo ułatwia blokowanie rozwiniętej siatki oraz system ten zabezpiecza przed niepożądanym zwinięciem się moskitiery, np. podczas podmuchów wiatru. W moskitierze zastosowano dodatkowe uszczelki szczotkowe, dzięki którym pomieszczenie jest bardzo dobrze zabezpieczone. Siatka wykonana jest z włókna szklanego, przeplatana PCV, w kolorze szarym o rozmiarze oczek 1 mm x 1 mm. Sposób montowania moskitiery jest bardzo łatwy i szybki. Prowadnice, kaseta i profil dolny (nie jest w zestawie dla montażu standard) są mocowane ze sobą za pomocą śrub imbusowych. Moskitiera jest przykręcana za pomocą wkrętów lub kołków (odpowiednio dobranych przez Państwa), podczas montażu standardowego lub dachowego.

Moskitiera Ketra jest systemem moskitiery rolowanej montowanej pionowo wyposażoną w prowadnice proste ze szczotką antywietrzną.
System ten posiada hamulec i blokadę listwy dolnej typu EASY CLICK. Siatka w kolorze szarym jest na stałe zespolona z wałkiem.

Moskitiera standardowa dostępna jest w kolorach:
Biały RAL 9016 – elementy PCV białe
Brąz RAL 8017, szary antracyt RAL7016 – elementy PCV szare
Moskitiera Ketra drewnopodobna dostępna jest w dwóch kolorach:
Złoty dąb i orzech – elementy PCV szare

Dostępne systemy: standardowy, dachowy oraz bezinwazyjny.

Moskitiera przesuwna wykonana jest z profilu aluminiowego z narożnikami wewnętrznymi. W cenę moskitiery wliczone są skrzydła moskitiery wraz z rolkami, szyny jezdne pojedyncze, hamulce oraz zderzaki końcowe.

Moskitiera przesuwna dostępna jest  w kolorach:

– biały, brązowy, antracyt
– złoty dąb i orzech

Dostępne warianty:

– Przesuwana TYP  1S – z jednym skrzydłem (występują w kolorach: biały, brąz, antracyt);

– Przesuwana TYP  1SD– z jednym skrzydłem drewnopodobna (występują w kolorach: złoty dąb, orzech);

– Przesuwana TYP  1SR – z jednym skrzydłem w ramie (występują w kolorach: biały, brąz, antracyt);

– Przesuwana TYP  1SRD – z jednym skrzydłem w ramie drewnopodobna  (występują w kolorach: złoty dąb, orzech);

– Przesuwana TYP  2SR – z dwoma skrzydłami w ramie (występują w kolorach: biały, brąz, antracyt);

– Przesuwana TYP  2SRD – z dwoma skrzydłami  w ramie drewnopodobna  (występują w kolorach: złoty dąb, orzech);

Moskitiery wykonane są z profilu aluminiowego z narożnikami zewnętrznymi.

Na życzenie klienta poprzeczka może być zamontowana na dowolnie wskazanej wysokości.

Maksymalne rozmiary to 320 x 240 (szer/wys).

MOSKITIERA DRZWIOWA MODERN
Moskitiera drzwiowa Modern jest to system, który umożliwia ochronę przed uciążliwymi insektami otworów drzwiowych naszych mieszkań i domów. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych.  Swoje zastosowanie ma  w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych. Umożliwia swobodne korzystanie z drzwi.  Siatka złożona jest z oczek o wymiarach 1×1 mm w kolorze grafitowym. Pozwala ona prawie w 100% na zatrzymanie każdego owada. Moskitierę Modern cechuje przede wszystkim: zastosowanie narożników wewnętrznych, solidne zawiasy oraz nowatorska elegancka klamka.

Moskitiera drzwiowa modern wykonana jest z profilu aluminiowego z narożnikami wewnętrznymi.

W cenę moskitiery wliczone są dwie sztuki samozamykaczy oraz 1 sztuka magnesu.

Na życzenie klienta poprzeczka może być zamontowana na dowolnie wskazanej wysokości.

Istnieje także możliwość wykonania za dopłatą moskitiery z wzmocnieniem (tzw. wykopem).

Maksymalne rozmiary to 140 x 260 (szer/wys).

Występuje w kolorach: biały, brązowy, antracyt

W  wersji drewnopodobnej występuje w kolorze: złoty dąb i orzech.

MOSKITIERA ROLOWANA POZIOMA POJEDYNCZA to bardzo wysokiej jakości, ruchomy system, który zabezpiecza pomieszczenie przed niepożądanymi owadami i zabrudzeniem. Moskitierę można zastosowania do okien oraz drzwi balkonowych.

System wyposażony jest w:
-kasetę aluminiową wpinaną w profil boczny „U”
-siatkę w kolorze czarnym na stałe zespoloną z wałkiem
-profil przesuwny z magnesem
-profil boczny „U” z magnesem
-tor górny
-tor dolny PCV – kolor szary.
Prowadzenie moskitiery przy użyciu łańcucha górnego i dolnego w kolorze czarnym.
Moskitiera Monumo dostępna jest w kolorach: biały RAL 9010, brąz RAL 8017, szary antracyt RAL 7016. Moskitiera Monumo drewnopodona dostępna jest w kolorach: złoty dąb i orzech. Elementy PCV dostępne są w kolorach białym i czarnym.
Sposób montażu na zewnątrz lub wewnątrz wnęki. Sposób montowania moskitiery jest bardzo łatwy i szybki. Moskitiera jest przykręcana za pomocą wkrętów lub kołków odpowiednio dobranych przez Państwa.
Nasz „opis pomiaru” można zastosować tylko w sytuacji, gdy nie ma żadnych ograniczeń montażowych, np. przez elewację budynku, roletę zewnętrzną, podłożę, parapet. Przy składaniu zamówienia na system należy podać szerokość (A) oraz wysokość (B) całkowitą moskitiery, typ wariantu i sposób montażu.
Moskitiera jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.
Tor dolny PCV (nachylenie 7 stopni) – montowany jest w przypadku konieczności skompensowania nachylenia progu.

Bzyczy i bzyczy, a Ty nie możesz zasnąć? Podlatują i odlatują, łaskoczą i próbują ugryźć? Nie ma nic bardziej frustrującego niż hałasujący owad,  kiedy próbujesz zasnąć. Moskitiera zatrzyma wszystkie latające komary, muchy czy ćmy, a Ty nareszcie  zaśniesz w mgnieniu oka!

JAK DOKONAĆ POPRAWNEGO POMIARU:

Moskitiera zabezpiecza nasze mieszkania i domy przed jakże uciążliwymi insektami. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych, a także w takich miejscach, które szczególnie wymagają takiej ochrony np. restauracje, szpitale, przedszkola, żłobki etc. Moskitiera ramkowa wykonana jest z profilu aluminiowego z narożnikami zewnętrznymi PCV. Siatka pozwala prawie w 100% na zatrzymanie każdego owada. Moskitiera ramkowa montowana jest na ramie okna za pomocą metalowych blaszek zachodzących na uszczelkę okna co umożliwia szybki jej demontaż w okresie zimowym lub do czyszczenia.Jest to jedna z najprostszych moskitier. Można ją stosować do różnego typu okien: PCV, drewnianych i aluminiowych.

Bzyczy i bzyczy, a Ty nie możesz zasnąć? Podlatują i odlatują, łaskoczą i próbują ugryźć? Nie ma nic bardziej frustrującego niż hałasujący owad,  kiedy próbujesz zasnąć. Moskitiera zatrzyma wszystkie latające komary, muchy czy ćmy, a Ty nareszcie  zaśniesz w mgnieniu oka!

JAK PRAWIDŁOWO ZMIERZYĆ OKNO:

A- SZEROKOŚĆ

B- WYSOKOŚĆ

POMIERU DOKONUJEMY OD USZCZELKI DO USZCZELKI.

Skontaktuj się z nami
napisz

Pomożemy, doradzimy jesteśmy TU dla CIEBIE