przesłony zewnętrzne

01

rolety screen

Dzięki unikatowej tkaninie stosowane na zewnątrz, pozwalając ograniczać koszty klimatyzowania pomieszczeń oraz ich ogrzewania. Ponadto zdecydowanie podnoszą estetykę budynku i co ważniejsze likwidują problem nagrzewania oraz nasłoneczniania się jego wnętrza.  Tego typu rolety stosowane są do  przysłaniania małych, jak i dużych powierzchni szklanych – jedną roletą jesteśmy w stanie zasłonić do 12 m2.
02

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe powstrzymując większość promieni słonecznych bezpośrednio wpadających do wnętrza, skutecznie zabezpieczają pomieszczenia przed nagrzaniem a ich wyposażenie przed blaknięciem oraz stwarzają korzystne warunki optyczne. Dodatkowo swoboda regulacji kąta nachylenia listew umożliwia wybór odpowiedniego stopnia zaciemnienia. Estetyka i funkcjonalność

03

Rolety zewnętrzne

To przede wszystkim ochrona Twojego domu, a w zasadzie wszystkiego czego zapragniesz w wielu wariantach oraz wersjach kolorystycznych. Rolety zewnętrze to aluminiowy lub pancerz, którzy zwijać możesz do metalowej skrzyni za pomocą sznurka, taśmy lub silnika. Nasze rolety dopasujesz do rozmiarów swoich okien lub drzwi, by zapewnić sobie i bliskim skuteczną ochronę przed chłodem czy hałasem. Wybór wielu komponentów daje możliwość stworzenia nie tylko skutecznego produktu na wymiar, ale także dopasowanego pod każdym względem do Twoich wymagań oraz preferencji.

04

pergole

Doskonałe zadaszenie tarasu
Efektywne wykorzystanie powierzchni przed lokalem restauracyjnym, kawiarnią lub na tarasie, zadaszenie tarasu – system Pergola będzie odpowiednim rozwiązaniem. Znakomita ochrona przed słońcem, deszczem (ukryty system odprowadzenia wody wewnątrz konstrukcji słupa), wiatrem i śniegiem. Zadaszenie pozwala uzyskać odpowiednie chłodzenie, cień i komfortową wentylacje nawet w największe upały. Dzięki pergoli odpoczynek każdego lata staje się wyjątkowym luksusem.

05

SUNBREAKER

Sunbreaker to nowoczesny zewnętrzny system przeciwsłoneczny. Spełnia on doskonale swoje zadania praktyczne oraz stanowi jednocześnie interesujący element architektoniczny budynku. Wykonane z wysokiej jakości ekstrudowanego aluminium prowadnice oraz lamele zapewniają wysoką wytrzymałość przy zachowaniu lekkości konstrukcji. System sunbreaker może być istalowany zarówno w pionie jak i poziomie. Jego pióra ustawić można w pozycji od 0 do 90 stopni. Jego zastosowania pozwala nie tylko nadać budynkowi ciekawy wygląd, ale również zapewnia wymierne oszczędności w zużyciu energii potrzebnej do klimatyzowania wnętrz.

06

markizy

Markizy tarasowe znakomicie sprawdzą się zarówno zamontowane w ogrodzie jak i nad balkonem. Główną zaletą markiz zewnętrznych jest regulowany wysięg, dzięki czemu dopasujemy ich wymiar do naszych potrzeb. Niektóre markizy ogrodowe wyposażone są w kasetę ochronną, która po zwinięciu materiału chroni go przed słońcem i deszczem. Można spotkać również markizy tarasowe z napędem, który ułatwi jej rozwinięcie.