MOSKITIERA POZIOMA ROLOWANA

MOSKITIERA ROLOWANA POZIOMA POJEDYNCZA to bardzo wysokiej jakości, ruchomy system, który zabezpiecza pomieszczenie przed niepożądanymi owadami i zabrudzeniem. Moskitierę można zastosowania do okien oraz drzwi balkonowych.
System wyposażony jest w:
-kasetę aluminiową wpinaną w profil boczny „U”
-siatkę w kolorze czarnym na stałe zespoloną z wałkiem
-profil przesuwny z magnesem
-profil boczny „U” z magnesem
-tor górny
-tor dolny PCV – kolor szary.
Prowadzenie moskitiery przy użyciu łańcucha górnego i dolnego w kolorze czarnym.
Moskitiera Monumo dostępna jest w kolorach: biały RAL 9010, brąz RAL 8017, szary antracyt RAL 7016. Moskitiera Monumo drewnopodona dostępna jest w kolorach: złoty dąb i orzech. Elementy PCV dostępne są w kolorach białym i czarnym.
Sposób montażu na zewnątrz lub wewnątrz wnęki. Sposób montowania moskitiery jest bardzo łatwy i szybki. Moskitiera jest przykręcana za pomocą wkrętów lub kołków odpowiednio dobranych przez Państwa.
Nasz „opis pomiaru” można zastosować tylko w sytuacji, gdy nie ma żadnych ograniczeń montażowych, np. przez elewację budynku, roletę zewnętrzną, podłożę, parapet. Przy składaniu zamówienia na system należy podać szerokość (A) oraz wysokość (B) całkowitą moskitiery, typ wariantu i sposób montażu.
Moskitiera jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.
Tor dolny PCV (nachylenie 7 stopni) – montowany jest w przypadku konieczności skompensowania nachylenia progu.

Bzyczy i bzyczy, a Ty nie możesz zasnąć? Podlatują i odlatują, łaskoczą i próbują ugryźć? Nie ma nic bardziej frustrującego niż hałasujący owad,  kiedy próbujesz zasnąć. Moskitiera zatrzyma wszystkie latające komary, muchy czy ćmy, a Ty nareszcie  zaśniesz w mgnieniu oka!

Kategoria:

Opis

MOSKITIERA POZIOMA ROLOWANA

JAK DOKONAĆ POPRAWNEGO POMIARU: