MOSKITIERA ROLOWANA

 

 

Jest to najwyższej jakości, ruchomy system, który zabezpiecza pomieszczenie przed niepożądanymi owadami i zabrudzeniem. Moskitierę można zastosowania do okien, drzwi balkonowych oraz okien dachowych. System posiada kasetę, prowadnice aluminiowe ze szczotką antywietrzną oraz sprężynowy mechanizm, który automatycznie spowalnia listwę dolną podczas otwierania moskitiery (zapobiega trzaskaniu). Moskitiera posiada system zabezpieczenia listwy dolnej – EASY CLICK, który bardzo ułatwia blokowanie rozwiniętej siatki oraz system ten zabezpiecza przed niepożądanym zwinięciem się moskitiery, np. podczas podmuchów wiatru. W moskitierze zastosowano dodatkowe uszczelki szczotkowe, dzięki którym pomieszczenie jest bardzo dobrze zabezpieczone. Siatka wykonana jest z włókna szklanego, przeplatana PCV, w kolorze szarym o rozmiarze oczek 1 mm x 1 mm.

Sposób montowania moskitiery jest bardzo łatwy i szybki. Prowadnice, kaseta i profil dolny (nie jest w zestawie dla montażu standard) są mocowane ze sobą za pomocą śrub imbusowych.

Moskitiera jest przykręcana za pomocą wkrętów lub kołków (odpowiednio dobranych przez Państwa), podczas montażu standardowego lub dachowego.

Moskitiera Ketra jest systemem moskitiery rolowanej montowanej pionowo wyposażoną w prowadnice proste ze szczotką antywietrzną.
System ten posiada hamulec i blokadę listwy dolnej typu EASY CLICK. Siatka w kolorze szarym jest na stałe zespolona z wałkiem.

Moskitiera standardowa dostępna jest w kolorach:
Biały RAL 9016 – elementy PCV białe
Brąz RAL 8017, szary antracyt RAL7016 – elementy PCV szare
Moskitiera Ketra drewnopodobna dostępna jest w dwóch kolorach:
Złoty dąb i orzech – elementy PCV szare

Dostępne systemy: standardowy, dachowy oraz bezinwazyjny.

 

 

Kategoria: