PLISA COSIMO

Przedstawiamy Państwu kolejną generację żaluzji plisowanej.COSIMO pod wieloma względami uatrakcyjnia plisę

Plisy to system osłon okiennych, który skutecznie przesłania mieszkania, biura przed nadmiernym nasłonecznieniem. W odróżnieniu od klasycznej rolety czy żaluzji, plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zaróod dołu, jak i od góry. Plisy występują w 16 różnych wariantach, w tym do nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy, półokręgi). Dzięki funkcjonalności plisy oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają nowego, oryginalnego wygladu.
Nowy profil grupy Cosimo, profil Cosimo One z magnetyczną blokadą Easy Click. To ergonomiczne rozwiązanie pozwala na blokowanie żaluzji bez zbędnego wysiłku, szczelnie domykając ruchome części systemu. Jest to nowe rozwiązanie, znacznie podwyższające komfort użytkowania plisy.

Posiadamy bardzo bogatą kolekcję materiałów od transparentnych po materiały całkowicie zaciemniające Black Out

 

Kategoria:

Opis

Plisy dostępne w naszej ofercie wyróżnia nowoczesny, elegancki, ekonomiczny oraz praktyczny system żaluzji „harmonijkowych”. Istnieje możliwość przysłaniania dowolnego fragmentu okna, ponieważ plis nie posiada stałej rynny dolnej i górnej. Montaż żaluzji plisowanych jest łatwy. Plisy można zamontować na trzy sposoby: inwazyjny pomiędzy lub na listwy przyszybowe skrzydła okna za pomocą wkrętów oraz zaczepów, a trzeci sposób montażu to bezinwazyjny na skrzydło okna za pomocą uchwytów (z regulacją grubości profilu skrzydła okna).

Posiadamy  w swojej ofercie plisy w różnych kolorach, które można dopasować do każdego wnętrza mieszkania lub domu. Świetnie odnajdą się w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Modele dostępne w różnych kolorach i rodzajach wykonania sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dość popularnym rozwiązaniem w ostatnim czasie jest stosowanie dwóch odmiennych kolorów na jednym lub dwóch oknach w pomieszczeniu.

RODZAJE STEROWANIA:

 

DOSTĘPNE WARIANTY: