ROLETA VEGAS

Roleta VEGAS to cieszący się uznaniem klientów system roletowy w eleganckiej, opływowej kasecie PCV, montowany na cztery wkręty do listwy przyszybowej. Płaskie prowadnice PCV klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przyszybowych. Prowadnice zachodzą w światło szyby. System wyposażony został w samohamujący mechanizm Vegas, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Zarówno montaż, jak i ewentualna wymiana lub kontrola mechanizmu rolety odbywa się bez użycia narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund. Równie bezproblemowo przeprowadza się zmianę strony prowadzenia łańcuszka rolety.

Cechy rolety:

* wysoki poziom estetyki

* samohamujący mechanizm łańcuszkowy

* puszka przykręcana na 2-4 wkręty, a prowadnice przyklejane na taśmę piankową

* puszka zabiera 4,5 cm światła szyby od góry , a prowadnice po 1,5 cm po bokach

* kaseta i prowadnice wykonane z PCV

* dostępne kolory profili i osprzętu to biały

* ponad 300 kolorów tkanin do wyboru w różnych wzorach i o różnym poziomie zaciemnienia VEGAS CLASSIC, PCV, DREWNOPODOBNY

* kaseta i prowadnice dostępne są w okleinie drewnopodobnej dąb bagienny, mahoń, orzech, sosna i złoty dąb

Opis

ROLETA VEGAS

Nowoczesny i elegancki system rolet kasetowych, który swoją różnorodnością rozwiązań pozwala na praktyczne zastosowanie na prawie każdym oknie.

System Vegas występuje w formie przykręcanej kasety z płaskimi prowadnicami.

Stylistyka Vegas to nowoczesne wzornictwo, w szczególności kolorystyka drewnopodobna, która jest zbliżona do oklein stosowanych w oknach.Można ją wykonać w wersji standard oraz z materiałem „Dzień i Noc”.